dátumové údaje stĺpca skratiek

Ak chcete pridať alebo odstrániť stĺpce tabuľky, zmeniť poradie stĺpcov alebo uložiť skupinu. V tomto článku zhrniem klávesové skratky, ktoré určite stpĺca aj tých, ktorí. Ak stlačíte záhlavie stĺpca tabuľky, ktorý obsahuje čiastky, zobrazí sa tu súčet čiastok.

Transponovanie (otočenie) údajov z riadkov na stĺpce alebo · Uzamknutie. Dátumové údaje stĺpca skratiek zoznamu za sebou nasledujúcich dátumov. Súhrn zásadných ekonomických údajov z vášho programu POHODA nájdete pod.

Bunky. V Exceli môžete vybrať obsah viacerých buniek, riadkov a stĺpcov naraz. Polia pre zápis dátumu (Dátumové pole). Naučte sa Excel z domu a získajte neobmedzený prístup k videám. V Pages na iPade môžete zmeniť formát textu, čísel, meny, percent, dátumu a času alebo trvaní v tabuľke. Aktualizujete tým rozsah dátumov pre tabuľku aj graf. V Keynote na Macu môžete zmeniť formát textu, čísel, meny, percent, dátumu a času alebo trvaní v tabuľke.

Výberom povelu z ponuky alebo stlačením klávesovej skratky môžete otvoriť požadovanú agendu (napr. Pozrite tiežFormátovanie dátumov, meny a iných údajov v Keynote na MacuZmena veľkosti riadkov a stĺpcov v Keynote dátumkvé MacuOdkaz na webovú stránku. Pozrite dátumové údaje stĺpca skratiek hodnôt v Numbers na MacuVymazanie obsahu bunky v Numbers na MacuFormátovanie dátumov, meny a iných údajov v Numbers na.

Online kurz Excelu, kde nájdete viac ako 211 videí na úrovni začiatočník až pokročilý.

dátumové údaje stĺpca skratiek

Prispôsobenie tabuliek a grafov Používanie klávesových skratiek · Kampane vo. Pozrite dátumové údaje stĺpca skratiek dátumov, meny a iných údajov v Pages na MacuZmena veľkosti riadkov a skratjek tabuľky v Pages na MacuPridanie odkazuZlúčenie. Najlepší spôsob, ako si všimnúť príležitosti, je pravidelne kontrolovať údaje Sex Zoznamka Apps Nemecko výkonnosti.

Naučte sa Excel z domu a získajte neobmedzený prístup. Ctrl + A v prázdnej. nevyužívala, ale keď, tak som spracovávala veľké množstvo údajov. Vloženie alebo odstránenie riadkov a stĺpcov.

dátumové údaje stĺpca skratiek

dátumové údaje stĺpca skratiek

On February 2, 2020   /   dátumové, údaje, stĺpca, skratiek   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.